Endorsers

Endorsers zijn bedrijven of organisaties actief in de verlichtingswereld. Naast hun hoofdactiviteiten, promoten zij het GreenLight programme en stimuleren zij het gebruik van energie-efficiënte verlichting. Tevens bieden zij aan toekomstige partners in het GreenLight Programma ook hun diensten aan betreffende de uit te voeren administratie. Zo kunnen zij een meerwaarde bieden aan hun klanten in het totaal beeld van het commercieel proces. Zij maken de administratieve weg vrij voor de toekomstige GreenLight Partners.

In Vlaanderen zijn proportioneel heel wat Endorsers actief, onder hen enkele partners van het VIS 'Groen Licht Vlaanderen 2020'  (*):

EANDIS CVBA
Ines Becue
Brusselsesteenweg 199, 9090 Melle
Tel. +32 (0)9263 46 71
E-mail: ines.becue@eandis.be

ECOLUX
Chris Vandendael
Mgr. Van Waeyenberghlaan 34, 3000 Leuven
Tel. +32 (0)16 29 50 04
Email: chris.vandendael@ecolux.be

ENCON Ingenieursbureau
Robin Bruninx
Neerzijstraat 49, 3600 Genk
Tel. +32 478 88 29 09
Email: robin.bruninx@encon.be

ETAP
Wim Sliepenbeek
Antwerpsesteenweg 130, 2390 Malle
Tel. +32 3 310 02 11
E-mail: wim.sliepenbeek@etaplighting.com

GROEN LICHT VLAANDEREN
Catherine Lootens
KU Leuven, Technologiecampus Gent, Gebroeders De Smetstraat 1, 9000 Gent
Tel. +32 9 265 8713
E-mail: info@groenlichtvlaanderen.be

Infrax CVBA
Dirk Van Kerckhoven
Trichterheideweg 8, 3500 Hasselt
Tel. +32 11 26 66 29
E-Mail: dirk.vankerckhoven@infrax.be

INGENIUM
Ruben Debo
Nieuwe St-Annadreef 23, 8200 Brugge
Tel. +32 (0)50 40 45 3
E-mail: ruben.debo@ingenium.be

ODID
Ingrid Van Steenbergen
Rue Mon Plaisir 2, 5361 SCY (HAMOIS)
Tel. +32 47 38 23 406
Email: ingrid@odid.be